Találatok száma: 1289 db

Nyitott az óvoda és iskola

A kormányrendeletnek megfelelően nyitotta meg kapuit a falu iskolája és óvodája hétfőn reggel
2021. April 19., Monday

Nyitnak …

A Magyar Közlönyben megjelentek a koronavírus-járvány elleni védekezéssel összefüggő kormányrendeletek
2021. April 16., Friday

Nyitnak az intézmények

Április 19-től csak az óvodák és az általános iskolák alsó tagozatos osztályai indulnak
2021. April 14., Wednesday

Gazdálkodók figyelmébe

Április 7-én megnyílt az egységes kérelem benyújtását lehetővé tévő elektronikus felület a Magyar Államkincstár e-ügyintézési oldalán
2021. April 11., Sunday

Csak írásbeli érettségi lesz

A miniszterelnök a Kossuth Rádió péntek reggeli műsorában jelentette be a változást
2021. April 9., Friday

Drágul az élet

Márciusban a fogyasztói árak átlagosan 3,7 százalékkal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál
2021. April 9., Friday

Hordani kell a maszkot közterületen

Április 19-ig meghosszabbítják a hatályban lévő védelmi intézkedések érvényességét
2021. April 8., Thursday

Kezdődik a nyitás!

Szerdán reggeltől már az új szabályok szerint este 21.30-ig tarthatnak nyitva az üzletek
2021. April 6., Tuesday

Online ügyintézés arcképes azonosítással

A Belügyminisztérium legújabb fejlesztésének köszönhetően akár a telefonunk kamerájával is azonosíthatjuk magunkat
2021. April 6., Tuesday

Húsvét idén másképpen

A húsvét a kereszténység legnagyobb ünnepe
2021. April 2., Friday

Nagyheti szertartások online

Mivel továbbra is szünetelnek a nyilvános istentiszteletek Környe, Vértessomló, Várgesztes római katolikus templomaiban, a nagyheti szertatások online formában követhetők
2021. March 31., Wednesday

Tájékoztató

Óvodai beiratkozás
2021. March 30., Tuesday

Ön beköti magát?

Évtizedek óta megszokott az a gyakorlat, hogy húsvét idején a rendőrség az ittas járművezetők kiszűrésére koncentrál
2021. March 30., Tuesday

Az újranyitás menetrendje

Szombat délután megjelent a Magyar Közlönyben a védelmi intézkedésekről szóló rendelet
2021. March 29., Monday

Ne nyissa meg telefonján!

Az elmúlt napokban több lakossági bejelentés is érkezett a rendőrségre SMS-üzenetekre hivatkozva
2021. March 26., Friday

Ne felejtse el átállítani!

Március 28-án hajnalban megkezdődik a nyári időszámítás
2021. March 23., Tuesday

Marad a korlátozás

A ma hatályban lévő korlátozó intézkedések március 22-től még egy hétig biztosan fennmaradnak
2021. March 19., Friday

Tájékoztató

Véradásra hívják az önkénteseket
2021. March 18., Thursday

Átszervezés a tatabányai kórházban

A megemelkedett esetszámok miatt átköltözött néhány osztály a Szent Borbála Kórházban
2021. March 17., Wednesday

Tragikus hosszú hétvége

A háromnapos ünnep alatt 21 495-tel nőtt a koronavírussal fertőzöttek száma
2021. March 16., Tuesday

Tájékoztató!

A Tatabányai Tankerületi Központ fenntartásában működő általános iskolai beiratkozás rendjéről
2021. March 16., Tuesday

Emlékezők a kopjafánál

Az önkormányzat nevében Rising Károlyné polgármester és a Hagyományőrzők elnöke, Vörös Sándorné helyezte el nemzeti ünnepünkön a kegyelet koszorúját a kopjafánál
2021. March 16., Tuesday

Emlékezzünk kegyelettel

Március 15-én minden évben újra meg újra feltűzzük a kokárdát
2021. March 14., Sunday

Itt a tavasz!

Eljött a kerti munkák ideje
2021. March 12., Friday

Rekordon a koronavírus-esetek száma

Meghalt 172, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 8312 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést
2021. March 11., Thursday