Találatok száma: 1289 db

Májfa állítás - ELMARAD

Májfa állítás 2020
2020. May 1., Friday

Színházi előadás - Elhalasztva

2020. April 22., Wednesday

Pilates-találkozó - Elhalasztva

Pilates-találkozó 2020
2020. April 4., Saturday

Teremlabdarúgó torna

Teremlabdarúgó torna 2020
2020. February 15., Saturday

Közmeghallgatás

2020. March 3., Tuesday

Pedagógusnap - ELMARAD

Pedagógusnap 2020
2020. May 28., Thursday

Várgesztesi Lovagi Játékok - ELMARAD

Várgesztesi Lovagi Játékok 2020
2020. September 12., Saturday

Foltvarrás - Elhalasztva

Foltvarrás 2020
2020. April 25., Saturday

Borverseny - Elhalasztva

Borverseny 2020
2020. April 18., Saturday

Búcsú

Búcsú 2020
2020. October 25., Sunday

Sváb kupa

Sváb kupa 2020
2020. February 8., Saturday

Főzőverseny - ELMARAD

Főzőverseny 2020
2020. May 2., Saturday

SÖE előadás

SÖE előadás 2020
2020. February 22., Saturday

Hagyományőrző disznóvágás

Hagyományőrző disznóvágás 2020
2020. March 7., Saturday

Tájékoztató

2020. február 1-jén és 2-án napján a fogorvosi ügyelet technikai okok miatt szünetel
2020. January 29., Wednesday

Többen házasodtak

61 979 pár kötött házasságot, ez jelentősen, 27%-kal, 13 253-mal több az egy évvel korábbinál
2020. January 28., Tuesday

Sváb Kupa: a Kecskéd vezet

Környén rendezték meg a Sváb Kupa teremlabdarúgó torna 18. sorozatának második állomását
2020. January 26., Sunday

Őrzik őseik szokásait

A régi szép időkben a házaknál gyűltek össze téli estéken az asszonyok a tollfosztáshoz
2020. January 22., Wednesday

Figyeljünk tűzifavásárláskor!

A Nébih folyamatosan gyűjti és elemzi a tűzifavásárlások kapcsán észlelt jogszerűtlenségeket
2020. January 21., Tuesday

Film bemutató

Dokumentumfilm Esterházy Móricról
2020. February 6., Thursday

Elstartolt a Sváb Kupa

A Sváb Kupa elnevezésű teremlabdarúgó torna 18. sorozata indult útjára január 18-án Vértessomlón
2020. January 19., Sunday

Megszűnt az egyéni vállalkozói igazolvány

Megszűnt 2020. január 1-jével az egyéni vállalkozói igazolvány
2020. January 16., Thursday

Még nem késő

Magyarországon a betegszám jelenleg nem éri el a járványküszöböt, ezért még mindig célszerű kérni az influenza elleni védőoltást
2020. January 16., Thursday

Iskolapadban

A köznevelés és felsőoktatás képzésein 1,8 millióan tanulnak – olvasható a Statisztikai Hivatal most megjelent összesítésében
2020. January 10., Friday

Digitális életünk

2018-ban a mobiltelefon-előfizetések száma 0,8%-kal nőtt, a havidíjas előfizetéseké is tovább emelkedett
2020. January 10., Friday