Találatok száma: 1256 db

Magánterületen lehet tűzijátékozni

A gyülekezés, csoportosulás akadályozása érdekében szilveszterkor idén nem lehet tűzijátékozni
2020. December 29., Tuesday

Megemlékezés

elhurcoltakról való megemlékezés
2021. January 3., Sunday

Megérkezett!

Az első koronavírus elleni oltóanyag-szállítmány szombaton reggel 6 órakor lépte át a hegyeshalmi határt
2020. December 27., Sunday

Virtuális Christkindl-találkozó 2020.

Várgesztesen évtizedes múltra tekint vissza a Christkindl hagyománya
2020. December 23., Wednesday

Karácsonyi gondolatok, jókívánságok!

Életünkben vannak olyan csodás események, amelyekre életkortól függetlenül mindenki készül
2020. December 22., Tuesday

Aranyvasárnap

Az aranyvasárnap advent negyedik vasárnapja, azaz a karácsony előtti utolsó vasárnap
2020. December 20., Sunday

Előzze meg a bajt!

Minden évben gondot okoznak a felügyelet nélkül hagyott adventi koszorúk és karácsonyfák
2020. December 19., Saturday

Betlehemi békeláng átvételi lehetőség

A békeláng december 20-án, vasárnap a reggeli mise után a szokásos módon vehető át
2020. December 16., Wednesday

A Faluház továbbra is zárva!

A várgesztesi Faluház tájékoztatja kedves látogatóit, hogy a Kormány járványügyi rendelete értelmében az intézmény január 11-ig zárva tart
2020. December 16., Wednesday

Folyamatos ellenőrzés

Komárom-Esztergom megyében továbbra is kiemelt figyelmet fordítanak az egyenruhások az ittas gépjárművezetők kiszűrésére
2020. December 15., Tuesday

Ezeket kell betartani!

Országgyűlés november 10-én megszavazta a járvány második hulláma elleni védekezésről szóló törvényt
2020. December 10., Thursday

Ünnepi miserend

A Várgesztes Római Katolikus Plébánia értesíti a híveket, hogy december 24-én a kijárási korlátozás miatt az éjféli mise 15 órakor kezdődik
2020. December 9., Wednesday

100 csomag készült

A templomba járó testvérek a szentmisék előtt és után a sekrestyében adhatták le a már hagyományos adventi élelmiszergyűjtése során adományaikat
2020. December 9., Wednesday

Bűnmegelőzési tanácsok az ünnepekre

Ahhoz, hogy nyugodtan és biztonságban teljen a karácsonyi készülődés és az ünnep, kérjük, fogadja meg tanácsainkat
2020. December 8., Tuesday

Advent második vasárnapja

Elérkeztünk Advent második vasárnapjához
2020. December 5., Saturday

A bányászok védőszentjére emlékeztek

Szigorúan betartották a létszám és járványügyi előírásokat pénteken a várgesztesi Szent Borbála napi megemlékezés résztvevői
2020. December 4., Friday

Eddig tartott

A járványügyi veszélyhelyzetre tekintettel a személyes ügyfélfogadásra december hónapban nem kerül sor
2020. December 4., Friday

Fotózzon!

Olyan családi fényképeket várunk, amin a falu adventi koszorúja mellett állnak
2020. December 1., Tuesday

A falu adventi koszorúja mellől köszöntöm Várgesztes lakóit!

Öt évvel ezelőtt, hagyományteremtés céljából a falu központjában egy nagy adventi koszorút helyeztünk el
2020. November 29., Sunday

Advent

Karácsony méltó megünneplésének elengedhetetlen része az advent
2020. November 29., Sunday

Tartós élelmiszergyűjtést szervez a Katolikus Karitász

A templomba járó vértessomlói, várgesztesi testvérek az adománynak szánt élelmiszereket leadhatják december 6-áig
2020. November 27., Friday

Közeledik a karácsony

Térségünkben karácsony közeledtével ismét megjelentek a trükkös tolvajok
2020. November 24., Tuesday

Bezárt az Óvoda

A COVID járvány pozitív teszt eredménye miatt hétfőn el kellett rendelnem a Német Nemzetiségi Óvoda bezárását
2020. November 23., Monday

Újra bevezetik!

Újra életbe lép a 65 év felettiek vásárlási idősávja
2020. November 23., Monday

Idén az Advent meghív bennünket az elcsendesedésre…

Visnyei László ez év augusztusától szolgálja Környe, Vértessomló és Várgesztes hívő katolikus közösségét, mint plébános
2020. November 20., Friday