Találatok száma: 1198 db

Magyar Falu Program

2020. August 17., Monday

Több mint 4 kilós volt a legnagyobb

Tizennégy csapat 28 pecása fogott botot szombaton reggel a gesztesi horgászegyesület versenyén
2020. August 16., Sunday

Óvodás ballagás

Óvodás ballagás 2020
2020. August 14., Friday

Három apróságot búcsúztattak

A vírusveszély igencsak felborította az intézmények programterveit, és ez így volt a gesztesi óvodában is
2020. August 15., Saturday

Népi emlékek felújítása

Szeptember 14-ig igényelhető támogatás a Népi Építészeti Program 2020 keretében
2020. August 13., Thursday

Idén nem lesznek lovagok!

Az Önkormányzat leállította a 2020. szeptember 12-re tervezett Várgesztesi Lovagi Játékok szervezését
2020. August 12., Wednesday

Indul a tanév!

Normál menetrend szerint tervezi a kormány a tanévet
2020. August 12., Wednesday

Új plébános érkezett

Megszerettem Önöket, de most így alakult az élet. Új plébános érkezik
2020. August 7., Friday

Az év tortája

Füredi Krisztián tápiószecsői cukrászmester alkotása, a „CURIOSITAS – Kíváncsiság” fantázianevű torta viselheti idén a kitüntető címet
2020. August 7., Friday

Nagyszabású sportesemény Várgesztesen

Közel 300 versenyző vett részt augusztus első hétvégéjén a kétnapos tájékozódási futó Vértes Kupán
2020. August 3., Monday

Elmaradnak a fesztiválok, nagykoncertek

A kormány nem kíván változtatni a koronavírus-járvány elleni védekezést szolgáló, jelenleg hatályos intézkedéseken
2020. July 31., Friday

Tájékozódási futóverseny

Tájékozódási futóverseny - Vasárnap
2020. August 2., Sunday

Tájékozódási futóverseny

Tájékozódási futóverseny - Szombat
2020. August 1., Saturday

A Várgesztesért Közalapítvány közleményei

A Várgesztesért Közalapítvány a hagyományait követve idén is szeretné támogatni azon hallgatókat, akik az elmúlt évben nyelvvizsga bizonyítványt szereztek
2020. July 28., Tuesday

Negyedik napja nő a fertőzöttek száma itthon

13 fővel emelkedett az új koronavírus-fertőzöttek száma - ez a 4. nap, hogy emelkedő tendenciát mutat a betegek esetszáma
2020. July 27., Monday

Táncparádé

Húszmillió forinttal támogatta a megyei önkormányzat a kistelepülési kulturális programok rendezvénysorozatát
2020. July 25., Saturday

Színes programok az Erzsébet táborban

Sikerrel pályázott a várgesztesi önkormányzat, így július 6-ától három héten át színes programok várták a helyi gyerekeket a Faluházban
2020. July 24., Friday

Családtámogatási tájékoztató

A megyei Kormányhivatal tájékoztatót adott ki a családtámogatási ellátások veszélyhelyzet megszűnésével összefüggő változásairól
2020. July 23., Thursday

Első hittanos akadályverseny

Bibliai helyszínekké változott a közelmúltban Várgesztes és a környéket övező erdő fél napra
2020. July 21., Tuesday

Hittantábor

Hittantábor 2020
2020. July 18., Saturday

Ingyenes tankönyvek

A 2020/21-es tanévtől minden diák ingyenesen kapja a tankönyveket
2020. July 21., Tuesday

Elkezdődött az őzek násza!

Az európai őz hazánk legnagyobb egyedszámú és legelterjedtebb nagyvadfaja
2020. July 17., Friday

Várgesztes csapadékvíz-elvezetésének fejlesztése

TOP-2.1.3-16-KO1-2019-00017
2020. July 16., Thursday

Kórházstop

A betegek érdekében továbbra is fenntartja a látogatási tilalmat a Szent Borbála Kórház
2020. July 15., Wednesday

Fontos tudnivalók a forgalmi engedélyekről

A magyar forgalmi engedélyekbe bejegyzett műszaki érvényességi idők 2020. december 15-ig automatikusan meghosszabbodnak
2020. July 13., Monday