Találatok száma: 1198 db

Veterán autók a faluban

A régi autók és motorok szerelmesei igazán különleges járművekben gyönyörködhettek szombaton Somlón és Gesztesen
2020. July 12., Sunday

Mezőgazdasági gépek az utakon

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a járművezetők figyelmét a mezőgazdasági gépek közlekedésével kapcsolatos fokozott baleseti kockázatokra
2020. July 10., Friday

Ismét lehet tűzifára pályázni

Az elkobzott fatermékek közérdekű célú felhasználására meghirdetett pályázat első fordulója véget ért
2020. July 8., Wednesday

A veterán járművek túrája

2020. July 11., Saturday

Újra indul a kéményseprés

A katasztrófavédelem kéményseprőipari szerve az érvényben lévő járványügyi készültségben előírtak betartása mellett 2020. július 1-től teljes ellátási területén újra kezdi tevékenységét
2020. July 7., Tuesday

Az adóhivatal tájékoztatója

Július 1-jétől a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vezeti az egyéni vállalkozók nyilvántartását
2020. July 3., Friday

Nyitnak az E.ON ügyfélszolgálati irodái

Jövő hétfőtől nyitnak az E.ON központi személyes ügyfélszolgálati irodái, így a tatabányai is
2020. July 1., Wednesday

Csengőnap

Csengőnap 2020
2020. August 22., Saturday

Nyári diákmunka

Az előző évekhez hasonlóan, 16 és 25 év közötti diákokat várnak minden megyei járás foglalkoztatási osztályain
2020. June 27., Saturday

Megszűnik az illeték

Az örökhagyó testvére által megszerzett örökrész és az ajándékozó testvére által megszerzett ajándék illetékmentessé válik a jövőben
2020. June 27., Saturday

Fél évvel meghosszabbodnak a lejárt okmányok

A kormány 180 nappal meghosszabbította a veszélyhelyzet ideje alatt lejárt, vagy annak megszűnését követően 15 napon belül lejáró okmányok érvényességét
2020. June 24., Wednesday

Marad az e-recept

Az Országgyűlés döntése értelmében a veszélyhelyzet megszűnését követően is - időkorlát nélkül - megmarad az e-receptek egyszerűsített kiváltási módja
2020. June 23., Tuesday

Vége, és mégsem

A Magyar Közlönyben éjfél előtt megjelent a veszélyhelyzet megszűntetéséről szóló rendelet
2020. June 18., Thursday

Hamarosan elkészül

A terveknek megfelelően halad a beruházás a Széna utcában
2020. June 18., Thursday

Tájékoztató a jóléti támogatásokról

Az alábbi összeállítás a legfontosabb változásokról szól
2020. June 16., Tuesday

Rendhagyó ballagás

A járványveszély miatt más-más módon próbálják ünnepélyessé tenni a végzős diákok búcsúztatását a településeken
2020. June 15., Monday

Balesetmegelőzési tanácsok a nyárra

A megyei Rendőr-főkapitányság okozott óvatosságra inti a járművezetőket, a kerékpárosokat és a gyalogosokat egyaránt.
2020. June 12., Friday

Tájékoztató - Orvosi rendelés

Ezúton tájékoztatom a Tisztelt Betegeket, hogy 2020. június 16-tól (kedd) a várgesztesi orvosi rendelés megkezdődik
2020. June 11., Thursday

Tájékoztató - Lomtalanítás

Értesítjük Várgesztes lakosságát, hogy az NHSZ Vértes Vidéke Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. 2020. július 29-én lomtalanítást végez
2020. June 11., Thursday

Módosul a kutak engedélyezési eljárása

A türelmi idő meghosszabbítása a házi vízigényt kielégítő és a mezőgazdasági öntözési célú fúrt kutakra egyaránt vonatkozik
2020. June 10., Wednesday

Még nincs vége!

Meghalt két idős, krónikus beteg és hárommal, 4017-re emelkedett az azonosított koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon
2020. June 9., Tuesday

Nyitnak a NAV-ablakok

A NAV-ablakok 2020. június 8-ától a megszokott nyitvatartási időben várják az ügyfeleket
2020. June 8., Monday

Trianon emlékművet avattak

Hat évvel ezelőtt, 2014-ben avatták fel az első emlékművet az 1848/49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére
2020. June 7., Sunday

Kötelező a maszkviselés!

A korlátozások enyhítésével is fontos betartani a szabályokat, többek között a maszkviselést
2020. June 6., Saturday

Jövő évtől tilos az avar és a kerti hulladék égetése

A módosítás célja a levegő minőségének javítása, ezáltal a lakosság egészségének védelme
2020. June 5., Friday