Találatok száma: 1241 db

Nyisson ügyfélkaput!

Akinek még nincs, érdemes ügyfélkaput nyitnia, hogy adóügyei nagy részét egyszerűbben, kényelmesebben intézhesse
2017. February 16., Thursday

Csörögefánkot készítettek az apróságok

Gyúrták, nyújtották az apróságok február közepén a tésztát
2017. February 16., Thursday

Sváb Kupa: a kicsiknél töretlenül menetel a Vértesi Erőmű

Várgesztesen rendezték meg szombaton a Sváb Kupa elnevezésű teremlabdarúgó torna 15. sorozatának harmadik állomását
2017. February 12., Sunday

Sváb Kupa: változatlanul élen az Erőmű és a Kecskéd

A hétvégén Környén folytatódott a Sváb Kupa teremlabdarúgó torna
2017. February 4., Saturday

Apróságok hagyományőrzése

A tollfosztás mindig is női munka volt, különösen, ha sok lányt kellett kiházasítani a faluban
2017. February 1., Wednesday

Amivel a laikus is életet menthet

A hirtelen szívhalál Magyarországon vezető halálok
2017. January 21., Saturday

Élt bennük az eskühöz való hűség és a hazaszeretet

Ötödik alkalommal emlékeztek a II. világháborúban elesettek emléke előtt Vérteskozma mellett
2017. January 14., Saturday

Sváb Kupa tizenötödször

A Sváb Kupa elnevezésű teremlabdarúgó torna 15. sorozata indult útjára szombaton Vértessomlón
2017. January 14., Saturday

Sírjuk távolban, emlékük szívünkben

A címben szereplő felirat áll a várgesztesi emlékműre vésve
2017. January 8., Sunday

Szépkorúak adventje Várgesztesen

Polgármester és a nemzetiségi önkormányzat elnöke üdvözölte a megjelenteket Várgesztes karácsonyváró rendezvényén
2016. December 18., Sunday

Betlehemes ház a kertben

Több mint egy hétig dolgozott Almási István várgesztesi lokálpatrióta az installáción
2016. December 17., Saturday

Betlehemi Szeretet Láng a településeken

A Szeretet Lángja Betlehemből, Jézus Krisztus születésének helyéről indul Európába
2016. December 17., Saturday

Christkindl találkozó másodszor

Lass die Christkindl eini? – Beengedik az angyalokat?
2016. December 11., Sunday

Két krampusszal érkezett a Mikulás

Télapóval és két krampuszával tölthették a délutánt december 6-án a várgesztesi fiatalok
2016. December 7., Wednesday

Adventi áhitat

Ötödször csendültek fel gyönyörű, karácsonyt váró dallamok a várgesztesi katolikus templomban
2016. December 5., Monday

Agapé – idén Környe volt a házigazda

Az agapé görög eredetű szó, jelentése: szeretet, vendégség
2016. December 4., Sunday

Elhunyt bányásztársaikra emlékeztek

Ha munka után egyikünk többé nem jőne fel, zokogja el fájó szívünk: pajtás, Szerencse fel
2016. December 4., Sunday

Adventi áhitat

Zenés Advent
2016. December 4., Sunday

Adventi koncert

Koncerttel köszöntötték Advent első vasárnapját a várgesztesi katolikus templomban
2016. November 27., Sunday

Idősek napja

Köszöntötték az időseket
2016. November 19., Saturday

Köszöntötték Várgesztes szépkorú lakóit

Közel 170 meghívó invitálta szombaton Várgesztes 60 év feletti lakóit az idősek napi rendezvényére
2016. November 20., Sunday

Jószívűek a gyerekek Várgesztesen

Idén is nagy volt az érdeklődés Várgesztesen a Márton napi ünnepég kapcsán
2016. November 14., Monday

Őrzik a hősök emlékét

Ünnepélyes keretek között adták át 2014-ben Várgesztesen a megújult ravatalozót
2016. October 29., Saturday

„Dráma” a könyvtárban

Volt, hol nem volt, volt egyszer egy öreg koca s annak három malackája
2016. October 18., Tuesday

Sportol(hat) a falu

Kevés olyan kistelepülés van, ahol a testmozgásnak annyi fajtája gyakorolható, mint Várgesztesen
2016. October 14., Friday