Találatok száma: 1454 db

Vörös kód!

A meteorológiai szolgálat hétfőre sárga és narancs, keddre és szerdára már vörös fokozatú figyelmeztetést is kiadott
2021. July 26., Monday

Mobil ügyfélszolgálat - Technikai ok miatt elmarad

Augusztus hónapban a mobilizált ügyfélszolgálat 14-én, 8:30 és 10:30 között várja az ügyfeleket a régi posta épülete előtt
2021. July 26., Monday

Mária zarándoklat

2021. July 25., Sunday

Zarándoklat a Mária kegyhelyhez

Harangszóval üdvözölték vasárnap délután az érkező zarándokokat a gesztesi templomnál
2021. July 26., Monday

Csak védettségi igazolvánnyal fogadja a fogorvos!

Minden közfinanszírozott ellátásban az invazív betegellátás feltétele az ÉRVÉNYES védettségi igazolvány
2021. July 24., Saturday

A hagyomány kötelez

Közel 100 éve működik Várgesztesen tűzoltó csapat
2021. July 22., Thursday

Újra együtt

Mintegy másfél éves kényszerszünetet követően szombaton ismét élettel telt meg a vértessomlói Bányász Nyugdíjas Szakszervezet székháza
2021. July 19., Monday

Erzsébet tábor

Három turnusban, 21, 26 és 25 gyermek tölti vakációját júliusban az önkormányzat napközis táborában
2021. July 15., Thursday

Hőség és zivatarok

A napokig tartó hőség és a zivataros időjárás mindenki szervezetét – egyénenként eltérő mértékben – megterheli
2021. July 14., Wednesday

Vörös riasztás

Kedden túlnyomóan napos időre készülhetünk, csapadékra kevés az esély
2021. July 13., Tuesday

Víz és jég

A pénteki vihar miatt eddig összesen 281 esetben volt szükség a tűzoltók munkájára
2021. July 12., Monday

Ne hagyják gyermekeiket és házi kedvencüket az autóban!

Autósként változtassunk megszokott rutinunkon, amikor a napok egyre melegebbé válnak
2021. July 7., Wednesday

Tájékoztató

Határszemle ellenőrzés a külterületi és zártkerti ingatlan tulajdonosokra vonatkozóan
2021. July 6., Tuesday

Kormányhivatali ügysegédek

Ismét lehetőség nyílik ügyintézésre a Tatabányai Járás területén működő ügysegédek ügyfélfogadásának keretében
2021. July 6., Tuesday

A 14. somlói búcsú

Idén teljes programmal várták a szervezők vasárnap a Sarlós Boldogasszonyra emlékező esemény résztvevőit
2021. July 5., Monday

Enyhítések szombattól

Megvan az 5,5 millió beoltott, szombattól már nem kell maszk
2021. July 3., Saturday

Keltike start

A Régi iskola/óvoda üresen álló épületének hasznosítása érdekében pályázatot nyújtottak be
2021. July 3., Saturday

Július 1-jétől már az uniós oltási igazolás is elérhető az EU-n belüli utazásokhoz

Magyarország, miután elsőként vezette be a védettségi igazolványt és az oltást igazoló applikációt, július elsején életbe léptette az uniós védettségi igazolást is
2021. July 2., Friday

Várgesztesen nincs eladó önkormányzati építési telek!

Várgesztesen nincs eladó önkormányzati építési telek
2021. July 1., Thursday

A nyár veszélyei

Újra itt a nyár, egy többen vannak a szabadban
2021. June 29., Tuesday

Sütöttek, főztek

A hosszú bezártságot követően érezhetően szüksége volt Gesztes lakóinak egy igazi közösségi rendezvényre
2021. June 27., Sunday

Főzőverseny

2021. June 26., Saturday

Országos tűzgyújtási tilalom

A rendkívüli hőség és szárazság miatt 2021. június 24-től életbe lépett az országos tűzgyújtási tilalom
2021. June 24., Thursday

Bajnok a csapat!

A megyei III. osztály déli csoportjában nagyon kiélezett volt a küzdelem
2021. June 21., Monday

Hőségriadó!

Mint arra az ORFK-Országos Balesetmegelőzési Bizottság is felhívja a figyelmet, a hőséghez mindenki eltérően alkalmazkodik
2021. June 21., Monday