Találatok száma: 1194 db

7 fertőzöttel nőtt a megyei covidosok száma

A koronavirus.gov.hu kormányzati tájékoztató oldal adatai alapján május 27-ről május 28-ra héttel nőtt megyénkben regisztrált fertőzöttek száma
2020. May 29., Friday

Ismét megtarthatók a szabadtéri rendezvények

A Magyar Közlöny szerdai számában megjelent rendelet szerint a „szabadtéri rendezvény helyszínén való tartózkodás megengedett”
2020. May 28., Thursday

Mind kevesebb fertőzött

Változatlanul alacsony az új igazolt koronavírusos megbetegedések száma az egész ország területén
2020. May 28., Thursday

Indulnak a szűrővizsgálatok

A hétfői napon, Magyarországon 430 embert kezeltek kórházban, közülük 30-an vannak lélegeztetőgépen
2020. May 25., Monday

Visszaáll a rend

A tizenkilenc megyében 2020. május 25-től visszaáll a megszokott ügyintézési rend
2020. May 23., Saturday

Nyithatnak az óvodák

Az óvodák és a bölcsődék vidéken május 25-től, a fővárosban pedig június másodikától visszatérnek a normális működési rendhez
2020. May 21., Thursday

Ismét végez óracserét és új bekötést az ÉDV

A Vízmű ismét végez helyszíni munkálatokat a kijárási korlátozás enyhítése okán
2020. May 20., Wednesday

Időpontfoglalás nélkül is lehet okmányügyeket intézni

A védelmi intézkedések betartása mellett fokozatosan bővül a személyes ügyintézés lehetősége a közigazgatásban
2020. May 18., Monday

Sváb gyökerekkel érkezett az új jegyző

Új jegyző irányítja a Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatalt és Várgesztesi Kirendeltségét
2020. May 17., Sunday

Újabb 11 beteget regisztráltak, 195 a fertőzöttek száma

A május 17-én reggel a koronavirus.gov.hu-n közzétett adatok szerint 11 újabb fertőzött beteget regisztráltak
2020. May 17., Sunday

Tájékoztató

Tájékoztató a 191/2020. (V.8.) Korm. rendelet szerinti veszélyhelyzet alatti engedélykötelezettségről
2020. May 15., Friday

Felhívás

10 hónapos, szakképesítést adó rendőr szakképzés indul
2020. May 13., Wednesday

Drágábban vásárolunk

2020. áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 2,4%-kal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál
2020. May 12., Tuesday

Vírushelyzet

A hétfő reggeli adatok szerint 5 újabb koronavírusos beteget regisztráltak Komárom-Esztergom megyében
2020. May 11., Monday

Időpontváltozás

Több városban is „karantén-koncertet” adott Sági Richárd és három növendéke
2020. May 9., Saturday

Vigyázat, unokázós csalók!

A megelőzés lehetőségeire hívják fel a figyelmet a rendőrök Komárom-Esztergom megyében
2020. May 6., Wednesday

Hétfőtől más lesz az élet

A járvány elleni védekezés május 4-én kezdődő új szakaszában sok új intézkedést vezettek be
2020. May 3., Sunday

Változott az ellátási rend a kórházban!

A tatabányai Szent Borbála Kórház valamennyi fekvőbeteg-ellátó osztályán zárlatot rendelt el dr. Müller Cecília országos tisztifőorvos
2020. April 29., Wednesday

Várgesztesre induló turisták részére!

Várgesztesi polgárok nevében kérem, járvány idején maradjanak otthon
2020. April 29., Wednesday

Teljesen bezárt a kórház

A fekvőbeteg-osztályain elrendelt zárlat mellett a járóbeteg-szakrendeléseket is beszüntették a tatabányai Szent Borbála Kórházban
2020. April 29., Wednesday

Tájékoztató

Az ÉDV Zrt. értesíti a fogyasztókat, hogy szünetelteti a vízmérők leolvasását
2020. April 28., Tuesday

Közel 100 megyei fertőzött

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést
2020. April 28., Tuesday

Tájékoztató - MVM/NKM

Az MVM/NKM Társaságcsoport tájékoztatja a fogyasztókat a földgáz fogyasztás leolvasásának változásával kapcsolatban
2020. April 27., Monday

Megszólalt a rezesbanda

Sági Richárd és három növendéke 3 helyszínen szórakoztatták a tömbök ablakaiban helyet foglaló közönséget
2020. April 26., Sunday

Változás a kórházban!

Megszűnt a központi betegfelvétel, új betegutak a H épület szakrendelőibe
2020. April 25., Saturday