Találatok száma: 1256 db

Nem feledkeznek meg a bányászokról

2020. September 7., Monday

Emléktábla avatás

2020. September 5., Saturday

Emléktáblát avattak

Mintegy negyvenen vettek részt szombaton a falu nevezetes lakójának, prof. dr. Hutterer Miklós emléktáblájának a felavatásán
2020. September 6., Sunday

Felkészültek az intézmények

Nemzeti Népegészségügyi Központ összegezte köznevelési intézmények részére a járvány kialakulásának megelőzésére vonatkozó javaslatokat
2020. August 31., Monday

Meghívó emléktábla avatásra

2020. August 29., Saturday

Határzár!

Szeptember elsejétől külföldi állampolgár nem léphet be az országba, csak indokolt esetben
2020. August 29., Saturday

Gurult a söröshordó

Bár a veszélyhelyzet miatt jókora késéssel, de szombaton mégiscsak összegyűltek a falu lakói
2020. August 23., Sunday

Csengőnap

Csengőnap 2020
2020. August 22., Saturday

Megugrott a koronavírus-fertőzöttek száma

52 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést
2020. August 21., Friday

Szent István napja

Augusztus 20-a az egyik legrégebbi állami ünnepünk, amely ezeréves története során számos elemmel gazdagodott
2020. August 19., Wednesday

Kóstolja meg Magyarország Tortáját

A cukrász szakma immáron tizennegyedik alkalommal tiszteleg hazai ízekkel nemzeti ünnepünk előtt
2020. August 18., Tuesday

Változik a vonatközlekedés!

A vonatközlekedés is igazodik az augusztus 20-i ünnephez és az azt követő hosszú hétvégéhez
2020. August 17., Monday

Magyar Falu Program

2020. August 17., Monday

Több mint 4 kilós volt a legnagyobb

Tizennégy csapat 28 pecása fogott botot szombaton reggel a gesztesi horgászegyesület versenyén
2020. August 16., Sunday

Óvodás ballagás

Óvodás ballagás 2020
2020. August 14., Friday

Három apróságot búcsúztattak

A vírusveszély igencsak felborította az intézmények programterveit, és ez így volt a gesztesi óvodában is
2020. August 15., Saturday

Népi emlékek felújítása

Szeptember 14-ig igényelhető támogatás a Népi Építészeti Program 2020 keretében
2020. August 13., Thursday

Idén nem lesznek lovagok!

Az Önkormányzat leállította a 2020. szeptember 12-re tervezett Várgesztesi Lovagi Játékok szervezését
2020. August 12., Wednesday

Indul a tanév!

Normál menetrend szerint tervezi a kormány a tanévet
2020. August 12., Wednesday

Új plébános érkezett

Megszerettem Önöket, de most így alakult az élet. Új plébános érkezik
2020. August 7., Friday

Az év tortája

Füredi Krisztián tápiószecsői cukrászmester alkotása, a „CURIOSITAS – Kíváncsiság” fantázianevű torta viselheti idén a kitüntető címet
2020. August 7., Friday

Nagyszabású sportesemény Várgesztesen

Közel 300 versenyző vett részt augusztus első hétvégéjén a kétnapos tájékozódási futó Vértes Kupán
2020. August 3., Monday

Elmaradnak a fesztiválok, nagykoncertek

A kormány nem kíván változtatni a koronavírus-járvány elleni védekezést szolgáló, jelenleg hatályos intézkedéseken
2020. July 31., Friday

Tájékozódási futóverseny

Tájékozódási futóverseny - Vasárnap
2020. August 2., Sunday

Tájékozódási futóverseny

Tájékozódási futóverseny - Szombat
2020. August 1., Saturday