Találatok száma: 1198 db

Közel 100 megyei fertőzött

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést
2020. April 28., Tuesday

Tájékoztató - MVM/NKM

Az MVM/NKM Társaságcsoport tájékoztatja a fogyasztókat a földgáz fogyasztás leolvasásának változásával kapcsolatban
2020. April 27., Monday

Megszólalt a rezesbanda

Sági Richárd és három növendéke 3 helyszínen szórakoztatták a tömbök ablakaiban helyet foglaló közönséget
2020. April 26., Sunday

Változás a kórházban!

Megszűnt a központi betegfelvétel, új betegutak a H épület szakrendelőibe
2020. April 25., Saturday

Tájékoztató

A Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatósága készíti a Vértes fenntartási tervet
2020. April 24., Friday

Várgesztesre induló turisták részére!

A koronavírus járvány további óvintézkedést igényelnek
2020. April 24., Friday

Mind több megyei fertőzött

Keddre újabb 14 koronavírusos beteg halt meg Magyarországon és 2098-ra nőtt az igazolt fertőzöttek száma
2020. April 21., Tuesday

Várgesztes lezárva!

A koronavírus járvány terjedése jelenlegi ismereteink szerint további óvintézkedéseket igényelnek
2020. April 17., Friday

Projekt start

A vízjogi és útépítési engedélyek beszerzése, illetve a közbeszerzési eljárás után indulhatott meg a munka
2020. April 16., Thursday

Vírusinformációk

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést
2020. April 14., Tuesday

Kedves Várgesztesiek!

Külső gépkocsiforgalom nem érintheti a falu lakóit húsvét idején
2020. April 10., Friday

Behajtani tilos!

Polgármester rendelete az egyes közlekedési tárgyú önkormányzati rendeletek módosításáról
2020. April 10., Friday

Tűzgyújtási tilalom

Péntektől – a fokozott erdőtűz kockázat miatt – az ország teljes területén életbe lép a tűzgyújtási tilalom
2020. April 9., Thursday

Legyenek bensőségesek ünnepnapjai

A húsvét az egyik legfontosabb ünnep a keresztények számára
2020. April 9., Thursday

Tájékoztató

Április 15-től víz- és útépítési munkákat végeznek Várgesztesen
2020. April 9., Thursday

Vírushelyzet

Meghaladta a 15 ezret a hatósági házi karanténban lévők száma Magyarországon
2020. April 8., Wednesday

Beiratkozás

2020. April 8., Wednesday

Érkeznek a trükkösök

A koronavírussal kapcsolatos járványügyi helyzettel visszaélő csalókra figyelmeztet a rendőrség
2020. April 5., Sunday

Karantén szabályok

Az otthoni karantén lehet önkéntes vagy a járványügyi hatóság által elrendelt
2020. April 3., Friday

Vetőmag a szépkorúaknak

Képviselő szerzi be a vetőmagokat
2020. April 3., Friday

Tájékoztató

Iskolai beiratkozás
2020. April 2., Thursday

Felhívás

10 hónapos, szakképesítést adó rendőr szakképzés indul
2020. April 1., Wednesday

Vírushelyzet

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést
2020. March 31., Tuesday

Kijárási korlátozás!

Pénteki dátummal jelent meg a Magyar Közlönyben a kormány 71/2020. (III. 27.) számú rendelete a kijárási korlátozásról
2020. March 27., Friday

Jön a nyári időszámítás

2020. március 29-én még átállunk a nyári időszámításra
2020. March 26., Thursday