Találatok száma: 1256 db

A Várgesztesért Közalapítvány közleményei

A Várgesztesért Közalapítvány a hagyományait követve idén is szeretné támogatni azon hallgatókat, akik az elmúlt évben nyelvvizsga bizonyítványt szereztek
2020. July 28., Tuesday

Negyedik napja nő a fertőzöttek száma itthon

13 fővel emelkedett az új koronavírus-fertőzöttek száma - ez a 4. nap, hogy emelkedő tendenciát mutat a betegek esetszáma
2020. July 27., Monday

Táncparádé

Húszmillió forinttal támogatta a megyei önkormányzat a kistelepülési kulturális programok rendezvénysorozatát
2020. July 25., Saturday

Színes programok az Erzsébet táborban

Sikerrel pályázott a várgesztesi önkormányzat, így július 6-ától három héten át színes programok várták a helyi gyerekeket a Faluházban
2020. July 24., Friday

Családtámogatási tájékoztató

A megyei Kormányhivatal tájékoztatót adott ki a családtámogatási ellátások veszélyhelyzet megszűnésével összefüggő változásairól
2020. July 23., Thursday

Első hittanos akadályverseny

Bibliai helyszínekké változott a közelmúltban Várgesztes és a környéket övező erdő fél napra
2020. July 21., Tuesday

Hittantábor

Hittantábor 2020
2020. July 18., Saturday

Ingyenes tankönyvek

A 2020/21-es tanévtől minden diák ingyenesen kapja a tankönyveket
2020. July 21., Tuesday

Elkezdődött az őzek násza!

Az európai őz hazánk legnagyobb egyedszámú és legelterjedtebb nagyvadfaja
2020. July 17., Friday

Várgesztes csapadékvíz-elvezetésének fejlesztése

TOP-2.1.3-16-KO1-2019-00017
2020. July 16., Thursday

Kórházstop

A betegek érdekében továbbra is fenntartja a látogatási tilalmat a Szent Borbála Kórház
2020. July 15., Wednesday

Fontos tudnivalók a forgalmi engedélyekről

A magyar forgalmi engedélyekbe bejegyzett műszaki érvényességi idők 2020. december 15-ig automatikusan meghosszabbodnak
2020. July 13., Monday

Veterán autók a faluban

A régi autók és motorok szerelmesei igazán különleges járművekben gyönyörködhettek szombaton Somlón és Gesztesen
2020. July 12., Sunday

Mezőgazdasági gépek az utakon

A Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság felhívja a járművezetők figyelmét a mezőgazdasági gépek közlekedésével kapcsolatos fokozott baleseti kockázatokra
2020. July 10., Friday

Ismét lehet tűzifára pályázni

Az elkobzott fatermékek közérdekű célú felhasználására meghirdetett pályázat első fordulója véget ért
2020. July 8., Wednesday

A veterán járművek túrája

2020. July 11., Saturday

Újra indul a kéményseprés

A katasztrófavédelem kéményseprőipari szerve az érvényben lévő járványügyi készültségben előírtak betartása mellett 2020. július 1-től teljes ellátási területén újra kezdi tevékenységét
2020. July 7., Tuesday

Az adóhivatal tájékoztatója

Július 1-jétől a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) vezeti az egyéni vállalkozók nyilvántartását
2020. July 3., Friday

Nyitnak az E.ON ügyfélszolgálati irodái

Jövő hétfőtől nyitnak az E.ON központi személyes ügyfélszolgálati irodái, így a tatabányai is
2020. July 1., Wednesday

Csengőnap

Csengőnap 2020
2020. August 22., Saturday

Nyári diákmunka

Az előző évekhez hasonlóan, 16 és 25 év közötti diákokat várnak minden megyei járás foglalkoztatási osztályain
2020. June 27., Saturday

Megszűnik az illeték

Az örökhagyó testvére által megszerzett örökrész és az ajándékozó testvére által megszerzett ajándék illetékmentessé válik a jövőben
2020. June 27., Saturday

Fél évvel meghosszabbodnak a lejárt okmányok

A kormány 180 nappal meghosszabbította a veszélyhelyzet ideje alatt lejárt, vagy annak megszűnését követően 15 napon belül lejáró okmányok érvényességét
2020. June 24., Wednesday

Marad az e-recept

Az Országgyűlés döntése értelmében a veszélyhelyzet megszűnését követően is - időkorlát nélkül - megmarad az e-receptek egyszerűsített kiváltási módja
2020. June 23., Tuesday

Vége, és mégsem

A Magyar Közlönyben éjfél előtt megjelent a veszélyhelyzet megszűntetéséről szóló rendelet
2020. June 18., Thursday