Találatok száma: 1256 db

Hamarosan elkészül

A terveknek megfelelően halad a beruházás a Széna utcában
2020. June 18., Thursday

Tájékoztató a jóléti támogatásokról

Az alábbi összeállítás a legfontosabb változásokról szól
2020. June 16., Tuesday

Rendhagyó ballagás

A járványveszély miatt más-más módon próbálják ünnepélyessé tenni a végzős diákok búcsúztatását a településeken
2020. June 15., Monday

Balesetmegelőzési tanácsok a nyárra

A megyei Rendőr-főkapitányság okozott óvatosságra inti a járművezetőket, a kerékpárosokat és a gyalogosokat egyaránt.
2020. June 12., Friday

Tájékoztató - Orvosi rendelés

Ezúton tájékoztatom a Tisztelt Betegeket, hogy 2020. június 16-tól (kedd) a várgesztesi orvosi rendelés megkezdődik
2020. June 11., Thursday

Tájékoztató - Lomtalanítás

Értesítjük Várgesztes lakosságát, hogy az NHSZ Vértes Vidéke Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft. 2020. július 29-én lomtalanítást végez
2020. June 11., Thursday

Módosul a kutak engedélyezési eljárása

A türelmi idő meghosszabbítása a házi vízigényt kielégítő és a mezőgazdasági öntözési célú fúrt kutakra egyaránt vonatkozik
2020. June 10., Wednesday

Még nincs vége!

Meghalt két idős, krónikus beteg és hárommal, 4017-re emelkedett az azonosított koronavírus-fertőzöttek száma Magyarországon
2020. June 9., Tuesday

Nyitnak a NAV-ablakok

A NAV-ablakok 2020. június 8-ától a megszokott nyitvatartási időben várják az ügyfeleket
2020. June 8., Monday

Trianon emlékművet avattak

Hat évvel ezelőtt, 2014-ben avatták fel az első emlékművet az 1848/49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére
2020. June 7., Sunday

Kötelező a maszkviselés!

A korlátozások enyhítésével is fontos betartani a szabályokat, többek között a maszkviselést
2020. June 6., Saturday

Jövő évtől tilos az avar és a kerti hulladék égetése

A módosítás célja a levegő minőségének javítása, ezáltal a lakosság egészségének védelme
2020. June 5., Friday

100 éve történt

1920. június 4-én írták alá a versailles-i Nagy-Trianon palotában a békediktátumot
2020. June 3., Wednesday

Gyógyszerkiváltás a veszélyhelyzet után

Az elmúlt hét elején benyújtották a veszélyhelyzet és a különleges jogrend eltörléséről szóló törvényjavaslatot
2020. June 2., Tuesday

Fakivágás!

A megyei Katasztrófavédelem közreműködésével a Vértesi Erdő Zrt. megkezdi a Hegyalja utcában a veszélyes fák kivágását
2020. June 1., Monday

Pünkösd

Pünkösd napját a keresztény világ vasárnap, a húsvét utáni ötvenedik napon ünnepli
2020. May 31., Sunday

7 fertőzöttel nőtt a megyei covidosok száma

A koronavirus.gov.hu kormányzati tájékoztató oldal adatai alapján május 27-ről május 28-ra héttel nőtt megyénkben regisztrált fertőzöttek száma
2020. May 29., Friday

Ismét megtarthatók a szabadtéri rendezvények

A Magyar Közlöny szerdai számában megjelent rendelet szerint a „szabadtéri rendezvény helyszínén való tartózkodás megengedett”
2020. May 28., Thursday

Mind kevesebb fertőzött

Változatlanul alacsony az új igazolt koronavírusos megbetegedések száma az egész ország területén
2020. May 28., Thursday

Indulnak a szűrővizsgálatok

A hétfői napon, Magyarországon 430 embert kezeltek kórházban, közülük 30-an vannak lélegeztetőgépen
2020. May 25., Monday

Visszaáll a rend

A tizenkilenc megyében 2020. május 25-től visszaáll a megszokott ügyintézési rend
2020. May 23., Saturday

Nyithatnak az óvodák

Az óvodák és a bölcsődék vidéken május 25-től, a fővárosban pedig június másodikától visszatérnek a normális működési rendhez
2020. May 21., Thursday

Ismét végez óracserét és új bekötést az ÉDV

A Vízmű ismét végez helyszíni munkálatokat a kijárási korlátozás enyhítése okán
2020. May 20., Wednesday

Időpontfoglalás nélkül is lehet okmányügyeket intézni

A védelmi intézkedések betartása mellett fokozatosan bővül a személyes ügyintézés lehetősége a közigazgatásban
2020. May 18., Monday

Sváb gyökerekkel érkezett az új jegyző

Új jegyző irányítja a Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatalt és Várgesztesi Kirendeltségét
2020. May 17., Sunday