Találatok száma: 1454 db

Felhívás

A rendőrség felvételt hirdet hivatásos állományába
2021. May 13., Thursday

Még kevesebbet ér a forint

2021. áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 5,1%-kal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál
2021. May 12., Wednesday

Tour de Hongrie

Május 12-én Siófokról indul és május 16-án Budapesten ér véget Magyarország legnagyobb kerékpáros eseménye
2021. May 11., Tuesday

Nyitnak

Megjelent a közművelési intézmények, közösségi színterek újranyitását szabályozó kormányrendelet
2021. May 8., Saturday

Meglepetés

Saját készítésű ajándékokkal lepték meg az elmúlt héten az édesanyákat, nagyikat és dédiket a gesztesi óvodások
2021. May 8., Saturday

Újabb enyhítések

Hétfőtől, május 10-től az óvodások és iskolások testnevelés óráit és szakköreit tarthatják sportlétesítményben, uszodában, edzőteremben
2021. May 7., Friday

Kevesebben vagyunk, mint egy éve

Idén márciusban 16 379 fő vesztette életét
2021. May 6., Thursday

Mobilizált ügyfélszolgálat

2021. május hónapban mobilizált ügyfélszolgálat működik
2021. May 5., Wednesday

Ezek a jelenlegi szabályok

A védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára megnyíltak a vendéglátóhelyek belső terei
2021. May 3., Monday

Köszöntjük az édesanyákat

Köszöntjük az édesanyákat
2021. May 2., Sunday

A munka ünnepe

Május elsejét 1882 óta ünnepeljük
2021. May 1., Saturday

Szombattól már így lehet buszozni

Visszatér az első ajtós felszállás és a fedélzeti jegyértékesítés a Volánbusz járatain május 1-jétől.
2021. April 28., Wednesday

Tovább emelkedtek az árak

Márciusban 3,7%-kal nőttek az árak az előző év azonos hónapjához képest
2021. April 27., Tuesday

Földünk napja

1970. április 22-én 25 millió amerikai emelte fel szavát a természetért Denis Hayes amerikai egyetemista kezdeményezésére
2021. April 21., Wednesday

Papírgyűjtés

kartonpapírgyűjtést a Faluháznál
2021. April 20., Tuesday

Nyitott az óvoda és iskola

A kormányrendeletnek megfelelően nyitotta meg kapuit a falu iskolája és óvodája hétfőn reggel
2021. April 19., Monday

Nyitnak …

A Magyar Közlönyben megjelentek a koronavírus-járvány elleni védekezéssel összefüggő kormányrendeletek
2021. April 16., Friday

Nyitnak az intézmények

Április 19-től csak az óvodák és az általános iskolák alsó tagozatos osztályai indulnak
2021. April 14., Wednesday

Gazdálkodók figyelmébe

Április 7-én megnyílt az egységes kérelem benyújtását lehetővé tévő elektronikus felület a Magyar Államkincstár e-ügyintézési oldalán
2021. April 11., Sunday

Csak írásbeli érettségi lesz

A miniszterelnök a Kossuth Rádió péntek reggeli műsorában jelentette be a változást
2021. April 9., Friday

Drágul az élet

Márciusban a fogyasztói árak átlagosan 3,7 százalékkal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál
2021. April 9., Friday

Hordani kell a maszkot közterületen

Április 19-ig meghosszabbítják a hatályban lévő védelmi intézkedések érvényességét
2021. April 8., Thursday

Kezdődik a nyitás!

Szerdán reggeltől már az új szabályok szerint este 21.30-ig tarthatnak nyitva az üzletek
2021. April 6., Tuesday

Online ügyintézés arcképes azonosítással

A Belügyminisztérium legújabb fejlesztésének köszönhetően akár a telefonunk kamerájával is azonosíthatjuk magunkat
2021. April 6., Tuesday

Húsvét idén másképpen

A húsvét a kereszténység legnagyobb ünnepe
2021. April 2., Friday