Találatok száma: 1454 db

Nagyheti szertartások online

Mivel továbbra is szünetelnek a nyilvános istentiszteletek Környe, Vértessomló, Várgesztes római katolikus templomaiban, a nagyheti szertatások online formában követhetők
2021. March 31., Wednesday

Tájékoztató

Óvodai beiratkozás
2021. March 30., Tuesday

Ön beköti magát?

Évtizedek óta megszokott az a gyakorlat, hogy húsvét idején a rendőrség az ittas járművezetők kiszűrésére koncentrál
2021. March 30., Tuesday

Az újranyitás menetrendje

Szombat délután megjelent a Magyar Közlönyben a védelmi intézkedésekről szóló rendelet
2021. March 29., Monday

Ne nyissa meg telefonján!

Az elmúlt napokban több lakossági bejelentés is érkezett a rendőrségre SMS-üzenetekre hivatkozva
2021. March 26., Friday

Ne felejtse el átállítani!

Március 28-án hajnalban megkezdődik a nyári időszámítás
2021. March 23., Tuesday

Marad a korlátozás

A ma hatályban lévő korlátozó intézkedések március 22-től még egy hétig biztosan fennmaradnak
2021. March 19., Friday

Tájékoztató

Véradásra hívják az önkénteseket
2021. March 18., Thursday

Átszervezés a tatabányai kórházban

A megemelkedett esetszámok miatt átköltözött néhány osztály a Szent Borbála Kórházban
2021. March 17., Wednesday

Tragikus hosszú hétvége

A háromnapos ünnep alatt 21 495-tel nőtt a koronavírussal fertőzöttek száma
2021. March 16., Tuesday

Tájékoztató!

A Tatabányai Tankerületi Központ fenntartásában működő általános iskolai beiratkozás rendjéről
2021. March 16., Tuesday

Emlékezők a kopjafánál

Az önkormányzat nevében Rising Károlyné polgármester és a Hagyományőrzők elnöke, Vörös Sándorné helyezte el nemzeti ünnepünkön a kegyelet koszorúját a kopjafánál
2021. March 16., Tuesday

Emlékezzünk kegyelettel

Március 15-én minden évben újra meg újra feltűzzük a kokárdát
2021. March 14., Sunday

Itt a tavasz!

Eljött a kerti munkák ideje
2021. March 12., Friday

Rekordon a koronavírus-esetek száma

Meghalt 172, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 8312 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést
2021. March 11., Thursday

A háziorvos is felírhatja

A járvány súlyosbodása miatt már nem csak a kórházakban adható, hanem a háziorvosok is felírhatják a vírusellenes gyógyszert
2021. March 9., Tuesday

A Római Katolikus Egyházközség hírei

A vírushelyzetben felelősen és körültekintően kell eljárnunk, ezért március 8-ától szünetelnek a nyilvános istentiszteletek
2021. March 8., Monday

Összefogott a közösség

Hideg, de szikrázó napsütés várta a település önkénteseit szombat délelőtt a Faluháznál
2021. March 7., Sunday

Friss információk

Az önkormányzatok kérésére a kormány hétfőtől is biztosítja az óvodákban és az iskolákban a gyermekfelügyeletet
2021. March 7., Sunday

Bezár az ország - részletek

A péntek délután megjelent a kormányrendelet szerint közterületen mindenki köteles más emberekkel a szociális érintkezést a lehető legkisebb mértékűre korlátozni
2021. March 5., Friday

Két hét zárlat!

Zárlatot rendelt el a kormány a koronavírus-járvány miatt
2021. March 4., Thursday

Oltási akció!

Szombaton és vasárnap 74 ezer, 18 és 60 év közötti krónikus beteget fognak beoltani a kórházi és rendelőintézeti oltópontokon
2021. March 4., Thursday

Unokázós csalások

Az úgynevezett unokázós csalások közös jellemzője, hogy a bűnözők telefonon hívnak fel idős embereket
2021. February 28., Sunday

Olajgyűjtő a faluban

Február 26-án hozta meg Schlapak József Várgesztes falugondnoka azt a gyűjtőtartályt
2021. February 26., Friday

A mutánsok gyorsabban terjednek

A kormány március 15-ig változatlan formában fenntartja a koronavírus-járvány miatt bevezetett korlátozásokat
2021. February 25., Thursday