Találatok száma: 1256 db

Legyenek bensőségesek ünnepnapjai

A húsvét az egyik legfontosabb ünnep a keresztények számára
2020. April 9., Thursday

Tájékoztató

Április 15-től víz- és útépítési munkákat végeznek Várgesztesen
2020. April 9., Thursday

Vírushelyzet

Meghaladta a 15 ezret a hatósági házi karanténban lévők száma Magyarországon
2020. April 8., Wednesday

Beiratkozás

2020. April 8., Wednesday

Érkeznek a trükkösök

A koronavírussal kapcsolatos járványügyi helyzettel visszaélő csalókra figyelmeztet a rendőrség
2020. April 5., Sunday

Karantén szabályok

Az otthoni karantén lehet önkéntes vagy a járványügyi hatóság által elrendelt
2020. April 3., Friday

Vetőmag a szépkorúaknak

Képviselő szerzi be a vetőmagokat
2020. April 3., Friday

Tájékoztató

Iskolai beiratkozás
2020. April 2., Thursday

Felhívás

10 hónapos, szakképesítést adó rendőr szakképzés indul
2020. April 1., Wednesday

Vírushelyzet

Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést
2020. March 31., Tuesday

Kijárási korlátozás!

Pénteki dátummal jelent meg a Magyar Közlönyben a kormány 71/2020. (III. 27.) számú rendelete a kijárási korlátozásról
2020. March 27., Friday

Jön a nyári időszámítás

2020. március 29-én még átállunk a nyári időszámításra
2020. March 26., Thursday

Értesítés

A gyógyszereket a vértessomlói POLGÁRŐRSÉG szállítja házhoz a veszélyhelyzet idején
2020. March 26., Thursday

Erdőzár

Az Észak-Vértesi Erdészeti Igazgatóság területén, a Várgesztesi Parkerdőben erdőgazdálkodási tevékenység miatt az érintett terület lezárásra került 2020.03.25-31. között, így ez idő alatt nem látogatható a Vár-rét és a vár környéke sem
2020. March 25., Wednesday

A bankkártyás fizetést javasolják

Ötezerről tizenötezer forintra emelkedik a PIN-kód nélkül is engedélyezett, érintéses fizetési kártyás vásárlások összeghatára
2020. March 24., Tuesday

Volán tájékoztató

A járványügyi helyzetre való tekintettel készpénzmentessé válik a jegyvásárlás a Volánbusz valamennyi járatán
2020. March 23., Monday

Tegyen időutazást!

Figyelmükbe ajánlom azt a technikai megoldást, ami kordokumentáció és időutazás is egyben
2020. March 23., Monday

Rendkívüli felhívás!

Felhívjuk a horgászok figyelmét, akik megyénk Duna szakaszán és a még üzemelő horgászvizek területein hódolnak kedvtelésüknek a mellékelt szabályokra
2020. March 23., Monday

Köszönet a támogatóknak

A Várgesztesért Közalapítvány ezúton fejezi ki köszönetét mindazoknak a magánszemélyeknek, akik személyi jövedelemadójuk 1 %-ával támogatták
2020. March 22., Sunday

Kedves várgesztesiek és Várgesztesre látogatók

Várgesztes ebben az átmeneti időben arra kér mindenkit, maradjanak otthon
2020. March 21., Saturday

Kórházi változások

2020. March 19., Thursday

Kizárólag időpontfoglalással történik az ügyintézés

A koronavírus terjedésének megakadályozása érdekében 2020. március 18-tól csak előzetes időpontfoglalással érkező ügyfeleket fogadnak a kormányablakok
2020. March 18., Wednesday

Értesítés

Orvosi rendelési időről
2020. March 17., Tuesday

Kedves szülők, kismamák!

Célunk a koronavírus megbetegedések tömeges megjelenésének megelőzése
2020. March 17., Tuesday

Tájékoztató!

A Hivatal zárva tart
2020. March 16., Monday