Találatok száma: 1593 db

Fehérvári festő vendégeskedik a gesztesi galériában

Színes tájképek kiállítása várja az érdeklődőket a várgesztesi sportcsarnok emeleti galériájában
2017. September 30., Saturday

Könyvbemutató

2017. October 26., Thursday

Kevesebben vagyunk

2017 első hét hónapjában a születések száma 0,1%-kal elmaradt az előző évitől
2017. September 27., Wednesday

Tájékoztató

Változik a háziorvosi rendelési idő
2017. September 26., Tuesday

Felhívás - Családi fa elültetésére

Családi fa elültetése
2017. October 15., Sunday

Hertay Mária – a secco mestere

Az Ars Sacra Fesztivál keretében 10 napon keresztül az ország 160 pontján zajlottak képzőművészeti és zenei rendezvények
2017. September 25., Monday

Felhívás!

Jelentkezzen a Faluházban, ha rendelkezik a bányászhagyományokat felidéző eszközzel, fotóval, dokumentummal
2017. September 23., Saturday

A Szív Világnapja

A Szív Világszövetsége (WHF) kezdeményezésére 2000 óta rendezik meg szeptember 24-én a Szívünk Napját
2017. September 23., Saturday

Felhívás!

Tanévkezdési támogatás a nappali tagozatos diákoknak
2017. September 21., Thursday

Várkonyi Gábor festőművész kiállításának megnyitója

Várkonyi Gábor székesfehérvári festőművész kiállítása
2017. September 29., Friday

Érkezik az adószámla-kivonat

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal Komárom-Esztergom megyében október végéig mintegy 28 ezer adózót értesít levélben
2017. September 21., Thursday

Telefonos csalók!

z elmúlt időszakban ismét megszaporodtak Komárom-Esztergom megyében az úgynevezett „telefonos csalások”
2017. September 16., Saturday

Erdőlátogatási tilalom!

A Vértesi Erdészeti és Faipari Zrt, mint vadászatra jogosult és erdőgazdálkodó részlegesen korlátozza az erdőterületek látogatását
2017. September 13., Wednesday

Vége a tilalomnak

A földművelésügyi miniszter azonnali hatállyal feloldotta a június 20-án elrendelt tűzgyújtási tilalmat
2017. September 13., Wednesday

Megugrottak az élelmiszerárak

A KSH most közzétett adatai szerint a fogyasztói árak átlagosan 2,6%-kal magasabbak voltak, mint tavaly ilyenkor
2017. September 12., Tuesday

Lovagi Játékok

Színvonalas, érdekes, pörgős programok várták szombaton Várgesztesen az érdeklődőket
2017. September 10., Sunday

Lovagi Játékok 2017

2017. September 9., Saturday

Túl a csúcson

A parlagfű pollenkoncentrációja a 35. héten végig a nagyon magas tartományban volt – csütörtökön érte el a szezon a csúcsát
2017. September 10., Sunday

IX. Lovagi Játékok

Izgalmas, változatos programok várják a kalandvágyókat szeptember 9-én (szombaton) a várgesztesi Várréten
2017. September 7., Thursday

Iskolába ment a gyerek

Iskolásonként 15 300 forint volt az iskoláztatási költség tavaly
2017. September 7., Thursday

Pilates Mozgalom az időskori egészséges életért!

Kezdődik a Pilates torna VI. évada 2017. szeptember 18-tól a Faluházban
2017. September 4., Monday

A rendőrség is felkészült

Mintegy másfél millió fiatal ült iskolapadba szeptember elsején
2017. September 4., Monday

Hagyományteremtő Bányásznap Várgesztesen

Százhuszonegy várgesztesi dolgozott az elmúlt évtizedekben a környék bányáiban
2017. September 4., Monday

Bányásznap 2017

Bányásznap 2017
2017. September 3., Sunday

Az egykori XX-as akna dolgozói találkoztak

Hatodik alkalommal szervezték meg szombaton az oroszlányi XX-as akna volt dolgozóinak családi programját
2017. September 3., Sunday