Rendezvények

Népszerű rendezvények

2020. July 11., Saturday 10:00

A veterán járművek túrája

Bővebben
2020. August 22., Saturday 15:00

Csengőnap

Csengőnap 2020
Bővebben
2020. September 6., Sunday 09:00

Bányásznap - koszorúzás

Bányásznap - koszorúzás
Bővebben
2020. September 12., Saturday 13:00

Várgesztesi Lovagi Játékok

Várgesztesi Lovagi Játékok 2020
Bővebben
2020. October 25., Sunday 10:00

Búcsú

Búcsú 2020
Bővebben
2020. November 11., Wednesday 17:00

Márton-napi lámpás felvonulás

Márton-napi lámpás felvonulás 2020
Bővebben
2020. November 14., Saturday 15:00

Szépkorúak köszöntése

Szépkorúak köszöntése 2020
Bővebben
2020. November 29., Sunday 15:00

Adventi ünnepség - Német Kultúregyesület

Adventi ünnepség - Német Kultúregyesület 2020
Bővebben
2020. December 6., Sunday 17:00

Falu Mikulás

Falu Mikulás 2020
Bővebben
2020. December 12., Saturday 15:00

Christkindl találkozó

Christkindl találkozó 2020
Bővebben

Találatok száma: 10db
July

11 A veterán járművek túrája

  • Időpont: Saturday 10:00
  • Helyszín: Vár rét
August

22 Csengőnap

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház
September

6 Bányásznap - koszorúzás

  • Időpont: Sunday 9:00
  • Helyszín:

12 Várgesztesi Lovagi Játékok

  • Időpont: Saturday 13:00
  • Helyszín: Várgesztesi vár
October

25 Búcsú

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Sportpálya parkoló
2020. June 8., Monday 07:11

Nyitnak a NAV-ablakok

A NAV-ablakok 2020. június 8-ától a megszokott nyitvatartási időben várják az ügyfeleket
Bővebben
2020. June 7., Sunday 11:30

Trianon emlékművet avattak

Hat évvel ezelőtt, 2014-ben avatták fel az első emlékművet az 1848/49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére
Bővebben
2020. June 3., Wednesday 07:00

100 éve történt

1920. június 4-én írták alá a versailles-i Nagy-Trianon palotában a békediktátumot
Bővebben
2020. May 31., Sunday 13:00

Pünkösd

Pünkösd napját a keresztény világ vasárnap, a húsvét utáni ötvenedik napon ünnepli
Bővebben
2020. May 28., Thursday 11:54

Mind kevesebb fertőzött

Változatlanul alacsony az új igazolt koronavírusos megbetegedések száma az egész ország területén
Bővebben
2020. May 23., Saturday 13:42

Visszaáll a rend

A tizenkilenc megyében 2020. május 25-től visszaáll a megszokott ügyintézési rend
Bővebben
2020. May 21., Thursday 06:13

Nyithatnak az óvodák

Az óvodák és a bölcsődék vidéken május 25-től, a fővárosban pedig június másodikától visszatérnek a normális működési rendhez
Bővebben
2020. May 12., Tuesday 06:15

Drágábban vásárolunk

2020. áprilisban a fogyasztói árak átlagosan 2,4%-kal magasabbak voltak az egy évvel korábbinál
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek