Rendezvények

Népszerű rendezvények

A keresési feltételeknek megfelelő esemény nem található!
Nincs esemény rögzítve!
2021. August 21., Saturday 08:33

Államalapításunkra emlékeztek

Bő egy hónap alatt immár harmadik alkalommal gyűltek össze pénteken a vértessomlói Bányász Nyugdíjas Szakszervezet székházában
Bővebben
2021. August 19., Thursday 06:27

Ünnepi gondolatok

Immár több mint három évtizede szabadon ünnepeljük augusztus 20-át
Bővebben
2021. August 13., Friday 14:09

Külföldre utazóknak

Péntektől csak a QR-kóddal ellátott uniós digitális COVID-igazolványt fogadják el a határátkelőknél az Európai Unión (EU) belül
Bővebben
2021. August 10., Tuesday 07:40

Ismét trükköznek

A rendőrség az utóbbi időben többször felhívta a figyelmet arra, hogy a csalók telefonon próbálják becserkészni az áldozatukat
Bővebben
2021. August 7., Saturday 10:06

Egymillió falunapra

Minden ötezernél kevesebb lakosú kistelepülés egymillió forintot igényelhet falunapok szervezésére
Bővebben
2021. August 1., Sunday 12:36

Tagtársaikról is megemlékeztek

Gulyáspartira invitálták szombaton a vértessomlói Bányász Nyugdíjas Szakszervezet székházába a közösség helyi és várgesztesi tagjait
Bővebben
2021. July 26., Monday 16:22

Vörös kód!

A meteorológiai szolgálat hétfőre sárga és narancs, keddre és szerdára már vörös fokozatú figyelmeztetést is kiadott
Bővebben
2021. July 19., Monday 06:09

Újra együtt

Mintegy másfél éves kényszerszünetet követően szombaton ismét élettel telt meg a vértessomlói Bányász Nyugdíjas Szakszervezet székháza
Bővebben
2021. July 15., Thursday 06:30

Erzsébet tábor

Három turnusban, 21, 26 és 25 gyermek tölti vakációját júliusban az önkormányzat napközis táborában
Bővebben
2021. July 14., Wednesday 06:13

Hőség és zivatarok

A napokig tartó hőség és a zivataros időjárás mindenki szervezetét – egyénenként eltérő mértékben – megterheli
Bővebben
2021. July 13., Tuesday 07:30

Vörös riasztás

Kedden túlnyomóan napos időre készülhetünk, csapadékra kevés az esély
Bővebben
2021. July 12., Monday 05:59

Víz és jég

A pénteki vihar miatt eddig összesen 281 esetben volt szükség a tűzoltók munkájára
Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek