Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2019. October 11., Friday

Töklámpás készítés

Bővebben
2019. September 7., Saturday

Lovagi Játékok

Lovagi játékok
Bővebben
2019. June 14., Friday

Apák napja

Bővebben
2019. June 8., Saturday

Csengőnap

Csengőnap 2019
Bővebben
2019. May 30., Thursday

Pedagógusnap képei

Bővebben
2019. May 10., Friday

Anyák napja

Bővebben
2019. May 4., Saturday

Főzőverseny

Bővebben
2019. April 20., Saturday

Nagyszombati mise

Bővebben
2019. March 2., Saturday

Sváb disznótor

Bővebben
2019. February 26., Tuesday

Gyermekfarsang

Gyermekfarsang 2019
Bővebben
2019. February 2., Saturday

Megyei Sváb Bál

Bővebben
2018. December 8., Saturday

Christkindl

Bővebben
2018. November 24., Saturday

Rock koncert

Bővebben
2018. November 17., Saturday

Idősek napja

Bővebben
2018. November 9., Friday

Márton nap

Családi Márton nap
Bővebben

Találatok száma: 46db
October

20 Búcsú

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Sportpálya parkoló
November

11 Márton-napi lámpás felvonulás

  • Időpont: Monday 17:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

16 Szépkorúak köszöntése

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház
December

1 Adventi ünnepség - Német Kultúregyesület

  • Időpont: Sunday 0:00
  • Helyszín: Várgesztesi templom

6 Falu Mikulás

  • Időpont: Friday 16:30
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

7 Christkindl találkozó

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek