Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2018. February 12., Monday

Óvodás farsang

Óvodás farsang 2018
Bővebben
2017. December 4., Monday

Bányászkiállítás

Bővebben
2017. November 18., Saturday

A szépkorúak napja

Több mint 170 hatvan év feletti lakója van Várgesztesnek
Bővebben
2017. September 9., Saturday

Lovagi Játékok 2017

Bővebben
2017. September 3., Sunday

Bányásznap 2017

Bányásznap 2017
Bővebben
2017. June 17., Saturday

Csengőnap

Bővebben
2017. June 5., Monday

Májfadöntés

Májfadöntés 2017
Bővebben
2017. June 2., Friday

Pedagógus nap

Pedagógus nap 2017
Bővebben
2017. May 12., Friday

Anyák napja

Anyák napja 2017
Bővebben
2017. April 28., Friday

Családi majális

Májfaállítás 2017
Bővebben
2017. March 4., Saturday

Sváb disznótor

Sváb disznótor 2017
Bővebben
2016. December 4., Sunday

Adventi áhitat

Zenés Advent
Bővebben
2016. November 19., Saturday

Idősek napja

Köszöntötték az időseket
Bővebben
2016. June 11., Saturday

XXIII. Csengőnap

Falunap 2016
Bővebben

Találatok száma: 50db
August

22 Csengőnap

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház
September

6 Bányásznap - koszorúzás

  • Időpont: Sunday 9:00
  • Helyszín:

12 Várgesztesi Lovagi Játékok

  • Időpont: Saturday 13:00
  • Helyszín: Várgesztesi vár
October

25 Búcsú

  • Időpont: Sunday 10:00
  • Helyszín: Sportpálya parkoló

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek