Fotó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2018. November 17., Saturday

Idősek napja

Bővebben
2018. November 9., Friday

Márton nap

Családi Márton nap
Bővebben
2018. October 21., Sunday

Búcsú

Vendel-napi búcsú
Bővebben
2018. September 8., Saturday

Lovagi játékok

Lovagi játékok 2018
Bővebben
2018. September 2., Sunday

Bányásznap

Bővebben
2018. August 19., Sunday

Kulturális találkozó

Bővebben
2018. June 23., Saturday

Apák napja

Apák napja 2018
Bővebben
2018. June 16., Saturday

Csengőnap

Csengőnap 2018
Bővebben
2018. May 31., Thursday

Pedagógusnap

Immáron negyedik alkalommal köszöntötték a Pedagógusokat
Bővebben
2018. April 30., Monday

Horgász- és főzőverseny

Közel harmincan fogtak pecabotot vasárnap reggel a horgászegyesület szezonnyitó versenyén
Bővebben
2018. April 28., Saturday

Táncgála

Hosszú szervezést követően rendezte meg a falu Német Nemzetiségi Tánccsoportja szombaton családias hangulatú táncgáláját
Bővebben
2018. April 14., Saturday

Pilates találkozó

Bővebben
2018. March 24., Saturday

Sváb disznótor

Bővebben
2018. February 12., Monday

Óvodás farsang

Óvodás farsang 2018
Bővebben
2017. December 4., Monday

Bányászkiállítás

Bővebben

Találatok száma: 48db
December

1 Adventi ünnepség - Német Kultúregyesület

  • Időpont: Sunday 0:00
  • Helyszín: Várgesztesi templom

5 Falu Mikulás

  • Időpont: Thursday 16:30
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

7 Christkindl találkozó

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

8 Meghívó

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Katolikus Templom

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek