Videó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2018. May 31., Thursday

Pedagógusnap

Immáron negyedik alkalommal köszöntötték a Pedagógusokat
Bővebben
2018. April 30., Monday

Horgász- és főzőverseny

Közel harmincan fogtak pecabotot vasárnap reggel a horgászegyesület szezonnyitó versenyén
Bővebben
2018. April 28., Saturday

Táncgála

Hosszú szervezést követően rendezte meg a falu Német Nemzetiségi Tánccsoportja szombaton családias hangulatú táncgáláját
Bővebben
2018. April 14., Saturday

Pilates találkozó

Bővebben
2018. March 24., Saturday

Sváb disznótor

Bővebben
2018. February 12., Monday

Óvodás farsang

Óvodás farsang 2018
Bővebben
2017. December 4., Monday

Bányászkiállítás

Bővebben
2017. November 18., Saturday

A szépkorúak napja

Több mint 170 hatvan év feletti lakója van Várgesztesnek
Bővebben
2017. September 9., Saturday

Lovagi Játékok 2017

Bővebben
2017. September 3., Sunday

Bányásznap 2017

Bányásznap 2017
Bővebben
2017. June 17., Saturday

Csengőnap

Bővebben
2017. June 5., Monday

Májfadöntés

Májfadöntés 2017
Bővebben
2017. June 2., Friday

Pedagógus nap

Pedagógus nap 2017
Bővebben
2017. May 12., Friday

Anyák napja

Anyák napja 2017
Bővebben

Találatok száma: 55db
November

11 Márton-napi lámpás felvonulás

  • Időpont: Wednesday 17:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

14 Szépkorúak köszöntése

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

15 15 GSE-Dad

  • Időpont: Sunday 13:00
  • Helyszín: Wald Stadion

29 Adventi ünnepség - Német Kultúregyesület

  • Időpont: Sunday 15:00
  • Helyszín: Várgesztesi templom
December

6 Falu Mikulás

  • Időpont: Sunday 17:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

12 Christkindl találkozó

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek