Hírek

Népszerű cikkek

2021. May 22., Saturday 11:33

Pünkösd

A Szentlélek eljövetelét ünneplik vasárnap a keresztények
Bővebben
2020. August 19., Wednesday 13:17

Szent István napja

Augusztus 20-a az egyik legrégebbi állami ünnepünk, amely ezeréves története során számos elemmel gazdagodott
Bővebben
2020. May 31., Sunday 13:00

Pünkösd

Pünkösd napját a keresztény világ vasárnap, a húsvét utáni ötvenedik napon ünnepli
Bővebben
2019. December 20., Friday 15:19

Karácsony!

Advent idején számvetést készítünk munkánkról és igyekszünk ráhangolódni az ünnepekre
Bővebben
2019. October 31., Thursday 06:02

Halottainkra emlékezünk

Nyolcszázharmincötben a római katolikus egyház november 1-jét mindenszentek ünnepének nevezte ki
Bővebben
2019. April 19., Friday 08:57

Húsvét

Nagycsütörtökön, nagypénteken és nagyszombaton emlékezik meg a kereszténység Jézus Krisztus kínszenvedéséről, kereszthaláláról és feltámadásáról
Bővebben

Találatok száma: 23db
Nincs esemény rögzítve!

Gesztesi búcsú

2021. October 19., Tuesday 12:38

Várgesztes Község Önkormányzata meghívja a település lakóit az október 24-én (vasárnap) tartandó búcsúba.

Bővebben

Mobil ügyfélszolgálat

2021. October 4., Monday 18:05

Értesítjük a tisztelt Ügyfeleket, hogy október hónapban a mobilizált ügyfélszolgálat 16-án, 08:30 és 10:30 között várja az ügyfeleket a régi Postaépület előtt.

Bővebben

Meghívó

2021. September 17., Friday 06:05

Lakossági fórumra az osztatlan közös földtulajdonról.

Bővebben

Mobil ügyfélszolgálat

2021. August 31., Tuesday 08:48

Értesítjük a tisztelt Ügyfeleket, hogy szeptember hónapban a mobilizált ügyfélszolgálat 18-án, 08:30 és 10:30 között várja az ügyfeleket a régi posta épülete előtt.

Bővebben

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek