Videó galéria

Népszerű galériák

Friss galériák

2019. May 10., Friday

Anyák napja

Bővebben
2019. May 4., Saturday

Főzőverseny

Bővebben
2019. April 20., Saturday

Nagyszombati mise

Bővebben
2019. March 2., Saturday

Sváb disznótor

Bővebben
2019. February 26., Tuesday

Gyermekfarsang

Gyermekfarsang 2019
Bővebben
2019. February 2., Saturday

Megyei Sváb Bál

Bővebben
2018. December 8., Saturday

Christkindl

Bővebben
2018. November 24., Saturday

Rock koncert

Bővebben
2018. November 17., Saturday

Idősek napja

Bővebben
2018. November 9., Friday

Márton nap

Családi Márton nap
Bővebben
2018. October 21., Sunday

Búcsú

Vendel-napi búcsú
Bővebben
2018. September 8., Saturday

Lovagi játékok

Lovagi játékok 2018
Bővebben
2018. September 2., Sunday

Bányásznap

Bővebben
2018. August 19., Sunday

Kulturális találkozó

Bővebben
2018. June 23., Saturday

Apák napja

Apák napja 2018
Bővebben

Találatok száma: 41db
May

23 Közmeghallgatás

  • Időpont: Thursday 18:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

28 Gyereknapi akadályverseny

  • Időpont: Tuesday 14:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

30 Pedagógusnap

  • Időpont: Thursday 17:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház
June

8 Csengőnap

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház

10 Májfadöntés

  • Időpont: Monday 17:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház
July

1 Nyári tábor

  • Időpont: Monday 0:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház
August

17 Nemzetiségi dalos találkozó

  • Időpont: Saturday 15:00
  • Helyszín: Várgesztes Faluház
September

7 Várgesztesi Lovagi Játékok

  • Időpont: Saturday 10:00
  • Helyszín: Várgesztesi vár

Címünk

Vértessomlói Közös Önkormányzati Hivatal
2824 Várgesztes, Arany János utca 47.

Elérhetőségeink

Ügyfélfogadás

  • Hétfő: 13 - 16 óráig
  • Kedd: 8 - 12 óráig
  • Csütörtök: 8 - 12 óráig

Legnépszerűbb cikkek