Találatok száma: 1243 db

„Dráma” a könyvtárban

Volt, hol nem volt, volt egyszer egy öreg koca s annak három malackája
2016. October 18., Tuesday

Sportol(hat) a falu

Kevés olyan kistelepülés van, ahol a testmozgásnak annyi fajtája gyakorolható, mint Várgesztesen
2016. October 14., Friday

Faluszépítés az újszülöttekért

Tíz újszülött tiszteletére ültettek szüleik rózsafát az októberi napsütésben
2016. October 14., Friday

Kezdőlap

Várgesztes Község Honlapja
2016. October 1., Saturday

Nagysikerű lovagi játékok Várgesztesen

Nyergesi páros nyerte az első alkalommal megrendezett „lovagi tenisztornát”
2016. September 30., Friday

Kiűzték a törököket

Több mint ezren választották szombati kikapcsolódásnak a Várgesztesi Lovagi Játékok programját
2016. September 10., Saturday

VIII. Lovagi Játékok

Ismét várja a kalandvágyókat szeptember 10-én (szombaton) a várgesztesi Várrét
2016. September 7., Wednesday

A bányásztársaikra emlékeztek Vértessomlón

A hősi múltra és elődeikre is emlékeztek vasárnap a vértessomlói és várgesztesi nyugdíjas bányászok ünnepségén
2016. September 5., Monday

Nyárbúcsúztató délután

A faluban évek óta szokás, hogy az ősz közeledtével a hagyományőrző klub beszélgetésre, kikapcsolódásra invitálja tagjait
2016. August 31., Wednesday

Becsengettek

A várgesztesi tagintézményben augusztus 30-án köszöntötte Mosonyiné Hofer Szonja intézményvezető a 15 kisdiákot
2016. August 30., Tuesday

Negyedszázada őrzik a hagyományokat, dalokat

Hetedik alkalommal szervezett augusztus 20-a alkalmából ünnepi találkozót a Német Nemzetiségi Önkormányzat Várgesztes
2016. August 21., Sunday

Szűrővizsgálattal az egészségért

Azok a 45-65 év közötti hölgyek, akik az elmúlt két évben nem vettek részt mammográfiás vizsgálaton, névre szóló meghívót kapnak
2016. August 5., Friday

Vissza az időben

Közel negyven gyermek táborozik három turnusban, heti váltással Várgesztesen
2016. July 21., Thursday

XXIII. Csengőnap

Bohóc várta szombaton délelőtt a gyerekeket a várgesztesi Faluházban
2016. June 12., Sunday

XXIII. Csengőnap

Falunap 2016
2016. June 11., Saturday

Virággal köszöntötték pedagógusaikat

Második alkalommal köszöntötték péntek délután a faluházban Várgesztes pedagógusait
2016. June 4., Saturday

Gyermeknap kicsiknek, nagyoknak

Közel száz fiatal kapott névre szóló meghívót a várgesztesi gyermeknapra
2016. June 3., Friday

Óvodai ballagás 2016

Ballagtak az apróságok
2016. May 27., Friday

Ballagtak az apróságok

Megilletődötten vonultak be az apróságok péntek délután a faluház konferenciatermébe
2016. May 28., Saturday

Sikeres programok, új dalok és távlati tervek Várgesztesen

Pályázatoknak köszönhetően a tervezettnél több pénzből gazdálkodhatott a Német Nemzetiségi Önkormányzat Várgesztes
2016. May 20., Friday

Kidöntötték

Eredetileg a legény szerelme jeleként állította a májusfát az áhított lány udvarába
2016. May 17., Tuesday

Mutti

Németül és magyarul is az anya szó szerepelt a falon a gesztesi óvoda anyák napi ünnepségén
2016. May 14., Saturday

Író emberek a faluházban

Két alkotóval is találkozhattak a megyei könyvtár támogatásának köszönhetően hétfőn Várgesztes lakói
2016. May 10., Tuesday

Nyugdíjas majális

Egervári Péterné elnök köszöntötte vasárnap délután a Vértessomlói Nyugdíjas Bányász Szakszervezet majálisának vendégeit
2016. May 9., Monday

Tizenegy csapat bográcsozott a gesztesi majálison

Zeneszóra ébredtek szombat reggel Várgesztes lakói
2016. May 2., Monday